זהר דליה

חברת זהר דליה הינה בעלת המפעל הגדול ביותר בארץ לאספקת חומרי גלם וחומרי ביניים עבור תעשיית הדטרגנטים, וכן לייצור חומרי ניקוי לבתים ומוסדות, ומוצרים לטיפוח אישי בתחומי הקוסמטיקה והטואלטיקה. יש לציין כי חלק גדול ממוצריה הינם פיתוחים ייחודיים המוגנים בזכויות יוצרים. לחברת זהר דליה המצליחה יכולות ייצור מרשימות של מעל  ל-80 אלף טונות, והיא מעסיקה כ-100 עובדים. מוצריה האיכותיים עומדים בתקני האיכות המחמירים של 9001 ISO, תוך שימוש בחומרי גלם העומדים בכל הדרישות הבינלאומיות. גם כל שלבי הייצור במפעלי החברה עוברים פיקוח ובדיקות קפדניות המנוהלות על ידי צוות הכימאים של המעבדה.

חברת זהר דליה הידועה באמינותה ובאיכות שירותיה המתקדמים, מתמחה בפיתוח מוצרים עבור דרישות השוק המקומי, לצד מתן חשיבות גדולה לנושאי איכות ושמירת הסביבה.

זהר דליה – הסיפור שמאחורי ההצלחה

מפעל זהר דליה הוותיק הוקם בשנת 1939 בקיבוץ דליה שברמות מנשה. למעשה, המפעל החל את דרכו ביחד עם הקיבוץ, כאשר המייסדים שהגיעו מהמושבות כרכור ומגדיאל הביאו עימם אל התיישבות הקבע על אדמות דליה, בית מלאכה זעיר לייצור סבון כביסה. עם השנים, ובעקבות העבודה הקשה, המוטיבציה וההתמדה, הפך בית המלאכה למפעל ענק מהמובילים בתחומו בארץ. המפעל מייצר מגוון גדול של מוצרים וחומרי גלם כדוגמת דטרגנטים וסבונים, כימיקלים לחברות טואלטיקה ומוצרי ניקיון, מוצרים אקולוגיים, וכן מספק מגוון שירותים ופתרונות היגייניים לחברות ולצרכנים. כיום משווקת החברה את מוצריה לשוק המקומי ומייצאת את תוצרתה ליותר מ-20 מדינות בחו”ל.

חברת זהר דליה עובדת עם לקוחות מקצועיים בעלי ידע רב בתחומם, ומדובר בשווקים מסובכים ומורכבים רוויי תחרות מקצועית. החברה עומדת מול אתגרים אלו בהצלחה מרובה ומגדילה תדיר את היקף מכירותיה בשוק המקומי ובחו”ל, בזכות מוצרים איכותיים וחסכוניים, תפיסה תפעולית וניהולית מתקדמת, וכן היערכות, חשיבה ותכנון לטווח הארוך. חלק גדול מהצלחתה טמון בצוותי המחקר והפיתוח, הכוללים כימאים ומהנדסים מקצועיים ומיומנים, לצד צוותי הדרכה ושירות המפתחים ומקדמים מוצרים, וכן מספקים שירותי תמיכה, הדרכה וייעוץ מקצועיים.

זהר דליה למען הסביבה

חברת זהר דליה חרטה על דגלה את קידום את נושאי איכות הסביבה, הן במוצריה והן בסביבת העבודה של המפעלים, מתוך הבנה ואמונה שניתן לשלב באופן הרמוני ייצור כימי ושמירה על הסביבה, וכי הקפדה על איכות הסביבה מובילה בסיכומו של דבר להגדלת התפוקה, ואיננה פוגעת באיכות המוצרים. כיום בעקבות עבודות שיקום ושדרוג נרחבות שנעשו, מפעלי החברה אינם פולטים כלל שפכים תעשייתיים. כמו כן, חברת זהר דליה מקפידה לבצע באופן שוטף בדיקות בקרה וניטור סביבתי של זיהומי אוויר ורעש, על מנת לשמור הן על הסביבה והן על בריאות העובדים. בנוסף, החברה שוקדת במרץ על פיתוחם של מוצרים ירוקים וטבעיים, המתפרקים ומתכלים במהירות מבלי לזהם את הסביבה, וזאת מתוך אמונה שמוצרים אלו יועילו ליצירת חברה וסביבה נקיות ובריאות יותר בארץ ובעולם.

מוצריה העיקריים של זהר דליה

חברת זהר דליה מייצרת מגוון גדול של מוצרים שונים המסופקים לחברות ולצרכנים מהשוק הציבורי והפרטי, ביניהם:

  • מוצרי כביסה –  ג’ל ומרככי כביסה, אבקות כביסה למכונות ולכביס ביד, ואבקות לשיפור תהליכי הכביסה.
  • ניקוי כללי – כל סוגי נוזלי הניקוי הביתיים כגון נוזלים לניקוי רצפות, אסלות וכלים.
  • ייצור תמרוקים – מוצרים מגוונים, ביניהם סבונים נוזליים, שמפו, מרככי שיער וקרמים.
  • ייצור חומרי גלם לתעשיית הניקיון והטואלטיקה.
  • ייצור חומרי ביניים ומוצרים מוגמרים לשוק הקמעונאי והמוסדי.