מזרוני קינג קויל

יש האומרים כי מזרון טוב הוא בסיס לשינה טובה. שימוש במזרון טוב מביא לשינה עמוקה ואיכותית יותר במהלך הלילה, וכפועל יוצא לתחושת נינוחות ונמרצות ביום שאחרי. כאלה הם מזרוני קינג קויל ומזרוני פולירון, בהם עוסק המאמר.

מזרוני קינג קויל בעידן המודרני

חברות העוסקות בייצורם של מזרונים מציעות כיום את סחורתן גם דרך האינטרנט, באמצעות אתרים המשמשים כחנויות מקוונות. הבעיה נעוצה בכך שיש מזרונים כמו מזרוני קינג קויל אשר מחייבים בדיקה פיזית והתאמה אישית, ולפיכך לא רצוי לקנות מזרון זה דרך רשת האינטרנט. כתוצאה, פותחו מספר הדמיות ברשת האינטרנט היועדות בעיקר להתאמת מזרוני פולירון, והדמיות אלו הן בעלות תוצאות מעולות ושביעות רצון הלקוחות עולה על הצפוי.

מידות מזרונים

מידת מזרונים גדולה איננה שכיחה בישראל מפאת הסיבה שגובה האנשים הממוצע בארץ נמוך ביחס לשאר העולם, והחדרים בארץ גם הם בעלי מידות קטנות יחסית. בחוץ לארץ למשל, האירופאים והאמריקאים לרוב גבוהים בהרבה וגם ישנם יותר כבדי משקל בממוצע. במיוחד בארצות הברית, שם שכיחות גבוהה במיוחד של אנשים בעלי משקל עודף בהשוואה לישראל. ניתן ואף רצוי, במידת האפשר, להתאים את מידות המזרונים לכל מידה

אין אנו יודעים מה טומן בחובו העתיד בתחום המציאות המדומה של התאמת אופן השינה המושלמת דרך רשת האינטרנט, אך ניתן לנחש ולצפות את ההתרחשות בנקודות כלליות:

  1. חובה לגרום לחווית לקוח מושלמת.
  2. חובה לגרום להתאמת שינה מתקדמת.
  3. חובה לגרום לנוחות מירבית הן און ליין והן במציאות.

כאמור, החדרים בארץ הן במידות קטנות יחסית וגורם זה מפריע לאיכות ולגודלו של המזרון. בארצות הברית ובאירופה לא נתקלים בבעיה זו, במיוחד בארצות הברית שם כאמור גם מידת הגוף גדולה ומאסיבית יותר בממוצע.

מזרוני קינג קויל ומזרוני פולירון מומלצים

המזרון המוביל בסדרה של Lyocell Vital, הכוללת את הטכנולוגיה המתקדמת של חומר טבעי המשולב בסיב הסרוג על כיסוי מזרון איכותי ומלטף, דוחה אבק ומתאים עד מאד לאנשים הסובלים מאלרגיות חמורות. מזרוני פולירון וגם מזרוני קינג קויל נוצרו במיוחד לסובלים מאלרגיות ולפתרון כולל של הבעיה לא נעימה ולא אסטתית זו, שכשני שלישי מהאוכלוסיה סובלים ממנה.