עו”ד רשלנות רפואית חיפה

המודעות החברתית והצרכנית שינתה את פניה של המדינה בשנים האחרונות ותוצאה אחת שלה היא עלייה ניכרת במספר התביעות המוגשות לבית המשפט בגין רשלנות רפואית. אנשים כבר לא מוכנים לקבל טעויות ולספוג אותן – הם רוצים להשמיע את קולם ולהיאבק על הזכויות שמגיעות להם. במידה שעברתם חוויה מצערת של רשלנות רפואית עליכם לתבוע את הגוף האחראי. במאמר הבא נבין את המשמעות של רשלנות רפואית וכיצד צריך לפעול. במקביל, נעזור לתושבי הצפון מביניכם למצוא עו”ד רשלנות רפואית חיפה ויישובי הסביבה.

מהי רשלנות רפואית?

רשלנות רפואית היא טיפול רפואי שגרם למטופל נזק בשל חריגה כלשהי. זה יכול להיות טיפול שאירע בבית החולים, קופת החולים, בית המרקחת, מכון רפואי או מרפאה. הרשלנות מתייחסת גם לטיפול השגוי וגם להסתרה או היעדר עדכון בנוגע לתופעות הלוואי האפשריות של הטיפול ושלביו. הטיפול הרשלני יכול להוביל לנזק כבד למטופל ואף לאבדן חיים. במידה והייתם חשופים לרשלנות רפואית, עליכם למצוא עו”ד מתאים.

חיפוש אחר עו”ד רשלנות רפואית (חיפה, קריות, נשר ועוד)

אם חוויתם רשלנות רפואית והגעתם למסקנה שעליכם להגיש תביעה בבית המשפט, אתם חייבים למצוא איש מקצוע מהמעלה הראשונה שילווה אתכם בבטחה לאורך התהליך הרגיש הזה. התמודדות עצמאית בנבכי מערכת הבריאות ובית המשפט לא תוביל אתכם לתוצאות הטובות ביותר במשפט, וזכייה בפיצויים המגיעים לכם. עליכם לשכור את שירותיו של עו”ד טוב ומיומן, שמכיר ובקיא בהליכים משפטיים בתחום. עו”ד רשלנות רפואית (חיפה, תל אביב או אילת זה כבר לא משנה) הוא עו”ד שעבר התמחות בדיני נזיקין בתחום נזקי גוף. כמו כן, חשוב שעו”ד שתבחרו יהיה מאזור מגוריכם. אתם תצטרכו לפגוש אותו כמה פעמים ועדיף שעניין המרחק לא יהווה טרחה בשבילכם. יש כמה דרכים בהן תוכלו להשיג עו”ד רשלנות רפואית בחיפה והסביבה:

  • חברים – אין חכם כבעל ניסיון. התייעצו עם חברים, משפחה או מכרים. יש סיכוי שמישהו מהם חווה רשלנות רפואית ויוכל להמליץ לכם על עו”ד טוב.
  • דפי זהב – בספר הטלפונים של דפי זהב, בדפי זהב באינטרנט או שירות 144 בטלפון תוכלו למצוא עו”ד. כל שעליכם לעשות הוא לחפש “עו”ד רשלנות רפואית חיפה” בתחום נזיקין.
  • אינטרנט – עורכי דין רבים מציעים את שירותיהם דרך אתרי האינטרנט שלהם. דפדפו באתרים השונים, קראו אודות סיפורים וחוות דעת והתרשמו.
  • פורומים – יש באינטרנט פורומים רבים בהם אפשר להתייעץ עם אנשים. היכנסו לפורום רלוונטי ושאלו שאלות, אם מישהו סיקרן אתכם בסיפור שלו בקשו את הטלפון, כך תוכלו לשמוע פרטים ולקבל המלצה על עו”ד טוב.
  • עיתונות – קראו במקומונים של חיפה והסביבה או בעיתונות הארצית על מקרים של תביעות רשלנות רפואית. בדקו מי עו”ד שטיפל בתביעה והאם הוא הצליח להשיג עבור המטופל את הפיצויים ההולמים.

היערכות להגשת התביעה

אחרי שתבחרו עו”ד מתאים, תצטרכו לאסוף את התיק הרפואי שלכם וכל מסמך רפואי אחר שקשור למצבכם. לאחר מכן, יפנה אתכם עו”ד לרופא מומחה בתחום בו אירעה הרשלנות. המומחה יבדוק את כל המסמכים הרפואיים ויחווה את דעתו המקצועית על ההתנהלות הרפואית, ואם חרגה מגבולות הרפואה הסבירה.

לאחר איסוף החומר הרפואי וחוות הדעת מהרופא המומחה, עו”ד מטעמכם יכין כהלכה את תיק התביעה ויגיש אותה לבית המשפט.